Lubisz grać w gry? Czy jesteś studentem? Czy uważasz, że pracujesz za ciężko? Próbujesz zrzucić niechciane kilogramy? Czy masz dziecko? Czy zdajesz sobie sprawę, że iPad może pomóc w tych rzeczach, a nawet kilku? Aplikacje są obfite, podobnie jak funkcje iPada.

Poniższy artykuł zawiera przydatne porady, dzięki którym możesz efektywnie i wydajnie korzystać z iPada.Nigdy nie zostawiaj iPada w nagrzanym samochodzie lub podobnym otoczeniu. Intensywne ciepło wyczerpuje urządzenia z baterii. Wystawienie go na działanie ekstremalnych temperatur i światła może wpłynąć na zdolność akumulatora do utrzymywania ładunku przez długi czas. Tego typu uszkodzenia nie są objęte gwarancją, co sprawia, że ??jest to kosztowny błąd.Czy otrzymujesz za dużo powiadomień? Jeśli niektóre aplikacje wysyłają powiadomienia, których nie potrzebujesz, przejdź do ustawień i dotknij powiadomień. Będziesz wtedy mieć dostęp do pełnej listy swoich aplikacji i będziesz mógł wybrać powiadomienia, które chcesz otrzymywać.Procent pozostałej baterii rzadko jest dokładny. Możesz wyłączyć tę funkcję, przechodząc do zakładki Ogólne w ustawieniach i dotykając użycia. Będziesz wtedy mógł wyłączyć funkcję procentu baterii. Twój iPad wyświetli baterię o określonym poziomie mocy bez obliczania wartości procentowej.Weź udział w Apple iTours, aby zapoznać się z nowym iPadem. Fajnie jest mieć te wszystkie ekscytujące nowe aplikacje, ale czasami przyda Ci się pomoc w ustaleniu, jak z nich korzystać. Firma Apple oferuje przewodnik wideo online dla każdej aplikacji, która jest preinstalowana na Twoim urządzeniu, więc koniecznie przejrzyj je.Twój iPad będzie teraz obsługiwał połączenie VPN. Wystarczy go najpierw skonfigurować. Zacznij od przejścia do menu Ustawienia. Zajrzyj do sekcji Ogólne, aby znaleźć sieć. Wybierz VPN i przełącz ten suwak na Wł. Zamień się w iPada Pro dzięki tym wskazówkom

Następnie możesz dodać konfigurację VPN, używając danych konta i serwera.Dowiedz się wszystkiego, co może zrobić przełącznik boczny na iPadzie.

Jest to wygodny sposób włączania i wyłączania alertów dźwiękowych bez wpływu na odtwarzany dźwięk. Możesz także użyć go do zablokowania ekranu, aby nie obracał się automatycznie. Jeśli chcesz użyć go do innej funkcji, możesz to zmienić w menu Ustawienia ogólne.Kontroluj, jakie powiadomienia widzisz. Masz dość każdej aplikacji, która przeszkadza Ci w powiadomieniach, przez co przegapiasz ważne? Przejdź do sekcji Powiadomienia w menu Ustawienia. Tutaj możesz określić, które aplikacje mogą wysyłać Ci wyskakujące powiadomienia, a które nie. Może to powstrzymać hałaśliwe aplikacje i ułatwić przeglądanie ważnych wiadomości.Oto krótka wskazówka, jak znaleźć tekst na stronie za pomocą iPada. Gdy jesteś w Safari, wpisz wyszukiwane słowo w polu Google. To da ci listę sugestii. U dołu tych sugestii zobaczysz „na tej stronie” i dotknij go, aby wyświetlić słowo na przeglądanej stronie.Autokorekta to wspaniała funkcja iPada dla tych, którzy są wyzwaniem ortograficznym. Twoja funkcja autokorekty jest automatycznie włączona. Aby go użyć, po prostu naciśnij Enter, gdy tylko zobaczysz na ekranie korektę pisowni. Jest to prosty sposób na skrócenie czasu edycji i uniknięcie konieczności sprawdzania każdego słowa, które piszesz.Te wskazówki pomogą Ci efektywniej korzystać z iPada. Nigdy nie będziesz chciał odłożyć iPada! Przekonasz się, że przywiązujesz się do urządzenia, ponieważ łączy ono tak wiele różnych technologii, a wskazówki mogą pomóc Ci w pełni wykorzystać jego potencjał.