Damska woda perfumowana Calvin Klein Obsession została wprowadzona na rynek w 1985 roku i do dziś wzbudza nieodparty urok.

Perfumy te najlepiej można opisać jako mocne, zmysłowe i intensywne. Zapach jest niezwykle uwodzicielski, wręcz uzależniający, nie można go pomylić z żadnym innym.

Intensywny zapach dla kobiet Calvin Klein Obsession

Obsession od Calvina Kleina to ciepły, kobiecy zapach

W tym zapachu górne nuty bergamotki, mandarynki, wanilii, bazylii, cytryny i brzoskwini wprowadzają zmysłowy, seksowny, prowokacyjny nastrój. Nuty serca podkreślają wyjątkową mieszankę egzotycznych przypraw, jaśminu, kwiatu pomarańczy, mchu dębowego, róży, kolendry, drzewa sandałowego i cedru. Piżmo, kadzidło, cywet, bursztyn, wanilia i wetyweria nadają głębokim, ciepłym nutom bazy wyrafinowane wykończenie. Głęboka intensywność tego orientalnego zapachu dla kobiet tworzy niezatarte wrażenie dzięki charakterystycznemu aromatowi.

Perfumy Calvin Klein Obsession to oczywiście bardzo znany zapach, którego historia sięga lat 80tych, nie są to perfumy dla każdej kobiety, ponieważ niektóre nie uważają tego rodzaju zapachu za przyjemny i myślą, że może być zbyt ostry do noszenia na co dzień. Jednak te pikantne perfumy z pewnością wyróżniają się w morzu damskich zapachów, głównie owocowych czy kwiatowych. W tych perfumach wyczujemy ciepły bursztyn doprawiony łagodnymi nutami drzewa sandałowego i wanilii. Zapach jest słodki, ale również ziołowy, niezwykle ciekawie rozwija nuty zapachowe.

Zapach Obsession marki Calvin Klein był niezwykle popularny już w latach 80tych. Perfumy te mają już status klasyka wśród zapachów damskich, i do tej pory mnóstwo kobiet wybrało Obsession na swoje ulubione perfumy. Możemy również kupić zamiennik z inspiracji Calvin Klein – Obsession. Zapach jest korzenno-orientalny, a jego długowieczność naprawdę niezwykła. W nutach głowy jest wyczuwalna bazylia, bergamotka, zielone nuty, mandarynka, brzoskwinia, wanilia. W nutach serca egzotyczne przyprawy, jaśmin, kolendra, kwiat pomarańczy, róża, drzewo sandałowe, cedr. W nutach bazy znajdziemy bursztyn, mech dębowy, piżmo, wanilia, wetyweria, kadzidło, cywet.