Jeśli chodzi o sposoby zarabiania pieniędzy, miliony przekonują się, że strony internetowe są zabawnymi, łatwymi i niezawodnymi zarobkami.

Jednak strona internetowa musi nie tylko mieć duży ruch, aby odnieść sukces; musi być atrakcyjna i funkcjonalna. Tak więc przy każdej znanej taktyce SEO dobrze byłoby nauczyć się obok niej taktyki projektowania stron internetowych. Oto kilka różnych taktyk, których możesz użyć w swojej witrynie.Unikaj prób dodawania każdego nowego gadżetu do swojej witryny. Może być kuszące, aby Twoja witryna wyglądała na awangardową, dodając każdą nową opcję projektowania stron internetowych, ale może to spowodować wyłączenie ludzi. Simple generalnie wykona pracę nawet lepiej niż krzykliwy układ.Upewnij się, że masz narzędzie wyszukiwania, które umożliwia innym wyszukiwanie w Twojej witrynie. Gdy odwiedzający chce coś konkretnie znaleźć, natychmiast zacznie szukać narzędzia wyszukiwania. Kiedy nie ma takiej dostępnej, mogą po prostu zdecydować się na wypróbowanie innej witryny, w której mogą znaleźć te informacje. Idealnym miejscem docelowym jest prawy górny róg strony.Używaj tagów ALT, gdy tylko jest to możliwe. Te pomocne tagi opisują obraz widzowi, pomagając osobom niedowidzącym, a także tym, którzy wolą przeglądać bez obrazów. Jako dodatkowy bonus, niektóre wyszukiwarki umieszczają te tagi w swoich rankingach, więc możesz zyskać, używając ich.Zawsze upewnij się, że przekazujesz znaczącą informację zwrotną, ponieważ to właśnie tworzy komunikację między witryną internetową a jej odwiedzającymi. Na przykład, jeśli działanie podjęte przez użytkownika spowoduje błąd, nie wyświetlaj po prostu „wystąpił błąd”. Zamiast tego podaj komunikat wyjaśniający, co się stało i w jaki sposób użytkownik może naprawić błąd, podejmując inne działanie. Bez tej informacji zwrotnej odwiedzający będą bardziej sfrustrowani i po prostu zrezygnują, opuszczając Twoją witrynę.Użyj opisowego tytułu. Wielu właścicieli witryn zapomina nazwać swoje strony lub nazwać je czymś ogólnym, na przykład „Strona powitalna”. Wyszukiwarki używają opisów tytułów w swoich rankingach, więc upewnij się, że jesteś tak opisowy, jak to tylko możliwe, bez przesady. Projektowanie stron internetowych sprawia problemy? Uzyskaj ulgę tutaj

Upewnij się, że jest on użyteczny dla Twoich widzów i wyszukiwarek.Aby użytkownicy byli zadowoleni, nie podkreślaj słów.

Podkreślenie słów w Internecie oznacza, że ​​słowo jest łączem, które można kliknąć. Jeśli masz na swoich stronach zbyt wiele słów, które są podkreślone jako linki, które można kliknąć, odwiedzający będą sfrustrowani ciągłymi próbami ich klikania.Jeśli planujesz mieć witrynę komercyjną, powinieneś poważnie rozważyć zakup własnego hostingu. Większość darmowych witryn hosta zmusza Cię do wyświetlania reklam, co jest sprzeczne z intuicją, jeśli próbujesz również coś sprzedać. Kup własny hosting, aby uniknąć kłopotów z reklamą, aby móc wybierać własne reklamy.Poznanie podstawowego języka HTML pomoże Ci dodać ciekawe dodatki do Twojej witryny. Na przykład możesz mieć słowa podążające za kursorem lub baner, który wyświetla ważne informacje. Pamiętaj, aby od czasu do czasu zmieniać kolory i czcionki, aby wydawać się bardziej zaangażowanym w stronę internetową i jej projekt.Użyj niestandardowych stron błędów, aby Twoja witryna była bardziej informacyjna. Na przykład, jeśli chcesz, aby ludzie zgłaszali martwe linki w Twojej witrynie, umieść skrypt po stronie serwera na swojej stronie 404 lub miej formularz lub adres e-mail, za pomocą którego odwiedzający mogą zgłosić błąd. Powinieneś mieć niestandardowe strony przynajmniej dla błędów 403, 404 i 500.Oczywiście powyższe wskazówki nie obejmują wszystkich aspektów projektowania stron internetowych. Będziesz musiał przeprowadzić dalsze badania, jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat. Jak jednak widzisz, podane tutaj wskazówki pomogą Ci podążać i pozostać na właściwej ścieżce. Skorzystaj z tych wskazówek mądrze, aby stworzyć świetną witrynę.