Rozwód to trudny czas dla wszystkich zaangażowanych osób.

Nie tylko ze względu na stres emocjonalny, ale także złożoność sytuacji na każdym kroku. Od początkowego pozwu i podstaw rozwodu po opiekę nad dziećmi, rozliczenia finansowe i ustalenia alimentów oraz kontaktu rodzica z dziećmi, istnieje kilka obszarów, w których mogą pojawić się spory pomiędzy rozwodzącymi się małżonkami.

Detektyw może zdobyć dowody do wszczęcia postępowania rozwodowego

Profesjonalna pomoc może być niezwykle cenna zawiłościach i sporach w trakcie rozwodu. Wiele osób szuka pomocy nie tylko od prawnika rozwodowego, ale również od prywatnego detektywa. Prywatne dochodzenie może pomóc w sprawie rozwodowej, możemy dzięki temu zdobyć dowody, które następnie wykorzystamy na rozprawie sądowej. Należy pamiętać, że aby prawnie zakończyć małżeństwo, musimy mieć do tego uzasadnione podstawy, jak przykładowo niewierność, porzucenie, uzależnienie, przemoc domowa.

Kiedy małżonkowie nie mogą porozumieć się co do rozwodu, może być konieczne przedstawienie własnych podstaw do rozwodu i dowodów na ich poparcie. W tym przypadku może pomóc prywatny detektyw Warszawa. Niewierność jest jedną z najczęstszych przyczyn rozwodów, czasami jednak trzeba udowodnić partnerowi romans. Prywatny detektyw może wykorzystać twoje podejrzenia, aby sprawdzić, czy małżonek naprawdę pracuje do późna, jest z przyjaciółmi lub w podróży służbowej. Prywatny detektyw dostarczy pełny raport na temat miejsca pobytu partnera, przemieszczania się i tego, z kim się widuje, a także dowody fotograficzne i wideo na poparcie tego.

Jeśli małżonek porzucił rodzinę, należy znaleźć jego adres zamieszkania, lub aktualne miejsce pobytu. Usługi śledzenia osób świadczone przez prywatnego detektywa mogą wtedy być również przydatne. W ten sposób zdobędziemy dowody, że małżonek opuścił dom rodzinny, czy jest w relacji z inną osobą i z nią mieszka. Prywatny Detektyw PL może także zdobyć dowody na to, że rodzić nie wywiązuje się ze swoich obowiązków wobec dzieci, nie opiekuje się nimi należycie, zachowuje się nieodpowiedzialnie, przykładowo zostawia je w domu wieczorem i wychodzi do klubu.

Bezpłatne konsultacje – pomoc detektywa w Warszawie
Czy prywatny detektyw może pomóc w sprawie rozwodowej?

Detektyw Warszawa BDR

ul. Raszyńska 3
02-026 Warszawa
tel. 22 188 18 23
[email protected]